استودیو هافتون

درباره استودیو هافتون

داستان ما

“خلق کردن” همیشه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ذهنی ما بوده.
اینکه مردم به واسطه چیزی که خلق می‌کنی دیده بشن و شناخته و تائید بشن خیلی رضایت بخشه.
ویدیو از اون دسته از محتواهاست که با حس دیدن و شنیدن و ادراک آدم‌ها سر و کار داره. یه محتوای ویدیویی می‌تونه ده برابر بیشتر از یه محتوای متنی و یا حتی صوتی تاثیرگذاری داشته باشه.

بر همین اساس بود که ما استودیو هافتون رو راه اندازی کردیم.
بذارید از اول براتون تعریف کنم…

اسم من عطا است و با آرش و محمد توی شرکتی که هر سه‌مون توش کار می‌کردیم، با هم آشنا شدیم.
من طراح و توسعه دهنده وب هستم. می‌تونم یه وب‌سایت رو از صفر طراحی و برنامه‌نویسی کنم و برای مقاصد مختلف اون رو توسعه بدم.

محمد مشاور دیجیتال مارکتینگ‌ـه و به تولید محتوا و سئو و بهینه سازی وب‌سایت‌ها خیلی خوب تسلط داره و می‌تونه توی چند ماه کاری کنه که یه وب‌سایت رشد کنه و ترافیک عالی داشته باشه.

آرش موشن دیزاینرـه، پسر خوش ذوقی‌ـه و می‌تونه به تصاویر گرافیکی زندگی و حرکت ببخشه و کاری کنه که مخاطب از دیدنشون لذت ببره.

بعد از یه مدت زیاد دوستی با هم، فهمیدیم که افکار و ایده هامون خیلی به هم شباهت داره و تخصص هامون تکمیل کننده هم ـه به همین خاطر تصمیم گرفتیم یه تیم تشکیل بدیم و چیزهایی که بلدیم رو به صورت محصولات آموزشی و تمپلت های آماده به فروش بذاریم و اینجوری بود که پروژه هافتون کلید خورد.

پیش به سوی آینده

در حال حاضر کسب وکارهایی که قادر نباشن خودشون رو با تکنولوژی روز همراه کنن محکوم به شکست هستن. اینترنت در تمام سطوح زندگی ما جریان داره. بیشتر زمان ما ایرانی‌ها با گوشی همراهمون سپری میشه. در حال حاضر بیشتر از ۵۲ میلیون ایرانی دارای اکانت اینستاگرام هستند.

تقریبا اکثر افراد جامعه تجربه خرید اینترنتی رو دارند و این موضوعات نشان از استفاده روز افزون ما ایرانی‌ها از اینترنت داره. راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی کمتر از راه‌اندازی یک مغازه هزینه برمی‌داره. اگر هم الان کسب و کار آفلاین داری و می‌خوای کسب و کارت رشد کنه، برات مثل یه توفیق اجباریه که وارد دنیای آنلاین بشی.

اوایل که گروه هافتون رو تشکیل دادیم بر سر اینکه به کدام موضوع حوزه دیجیتال مارکتینگ بیشتر بپردازیم با هم بحث می‌کردیم. پس از چند جلسه به این نتیجه رسیدیم که مخاطب هافتون کسی است که کسب و کار اینترنتی داره اما دوست داره اون رو بیشتر توسعه بده. همچنین کسی که محصول و خدماتی عالی داره اما افراد کمی به کیفیت عالی محصولات و خدمات اون آشنا هستند.

هافتون به این افراد چه کمکی میکنه؟

مشاوره

ما در هافتون در زمینه‌های:

  • شناخت مخاطب هدف در کسب وکار اینترنتی
  • فروش
  • نحوه تولید و بازاریابی محتوای آنلاین
  • سئو
  • تبلیغ‌نویسی
  • بازاریابی و فعالیت در اینستاگرام
  • ویدیو مارکتینگ

به مدیران کسب وکارهای اینترنتی مشاوره می‌دهیم.

دوره های آموزشی استودیو هافتون

آنچه را که تجربه کرده‌ایم و تمام آنچه که یاد گرفته‌ایم رو به صورت آموزش‌های رایگان و پولی در سایت هافتون قرار داده‌ایم. شما با استفاده از آموزش‌های رایگان سایت می‌توانید کسب وکار اینترنتی خود رو توسعه دهید. اما اگر می‌خواهید سریع‌تر و با کمترین هزینه ممکن رشد کنید می‌توانید از آموز‌ش‌های پولی سایت استفاده کنید.